Aukční dům Korunní - aukční síň

Aukční dům Korunní

AUKČNÍ DŮM KORUNNÍ

Korunní 73, 130 00 Praha 3

PO–PÁ: 10-17

Mimo provozní dobu po telefonické dohodě.

Předměty přijímáme do aukce i u vás doma

Tel.: +420 604 273 741, 797 626 623

E-mail: aukcnidum@seznam.cz

IČ: 07535619

languages by e-mail: EN, DE, RU

Kontaktovat prodejce

Ochranný kód
Vygenerovat jiný kód (opište kód z obrázku)

Pořádáme 4x ročně kvalitní aukci umění a starožitností, našimi klienty je mnoho domácích i zahraničních sběratelů.

V naší prodejně přijímáme i vydáváme položky z aukce. Sídlíme poblíž náměstí Jiřího z Poděbrad na Korunní ulici.

Odhady a konzultace zdarma, zařídíme restaurování děl, rámování, odborné posudky.

Prodáme za nejvyšší cenu i Váš obraz, nebo starožitnost. Těšíme se na Vaší návštěvu.

AUKCE 29. 9. 2020 BYLA UKONČENA

rozšířené zadání
 až
zjednodušené zadání

počet položek: 0

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím